+420 606 721 415

Realizace

Provádíme realizace zahrad u klientů, kteří již mají vypracovaný projekt, popřípadě jednodušší úpravy bez projektu. Naše snaha je vytvořit zahradu zachovávající určitý styl, zahradu funkční a na údržbu snadnou a časově nenáročnou. Vhodný čas pro realizace Vaší zahrady je  od dubna do listopadu. Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi vysazené vzrostlé stromy, 12 měsíců na trvalky a keře. Díky profesionální technice je realizace Vaší zahrady otázkou dnů.

Realizace zahrad je služba, kterou ocení a určitě se zájmem přivítá nejeden vlastník zahrady, který si již zkusil na vlastní kůži, co obnáší starat se o okolí svého obydlí. S využitím těchto služeb ubude i spousta starostí majitelům nově vznikajících rodinných usedlostí, případně zajistí patřičné zvelebení prostředí chat či chalup. V současné době Vám můžeme poskytnout kompletní servis spojený nejen s realizací zahrady, ale i  následnou údržbou a péčí o záhony, skalky, keře a stromy. Na realizaci zahrady se může podílet kterýkoliv zájemce svými představami, nebo lze využít možnosti takzvaně realizace a dodání „ na klíč.“ Tuto nabídku lze využít i v okolí Paskova např. ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově a v dalších místech Moravskoslezského kraje.

Zahradní architektura

Realizace zahrad obecně zahrnuje celou plejádu na sebe navazujících činností spojenou s promyšlenou strategií, která zajistí zahradu i po architektonické stránce. Zahradní architektura se již stala nezbytnou součástí služeb spojených s přípravnými pracemi před vlastní realizací zahrady. Cesta od návrhu zahrady po její konkrétní konečnou podobu zahrnuje mnohdy i úpravu a přizpůsobení okolního terénu za pomoci mechanizace. Než dojde k vlastní realizaci zahrady, je třeba zajistit např. závlahové systémy, upravit cesty či vyhloubit zahradní jezírka. Někdy jsou realizovány i požadavky na vytvoření drobných zahradních staveb nebo kamenných zídek.

Konzultace a poradenství

Zahradnická firma Bosáková Vám poskytne odborné konzultace a poradenství spojené s problematikou kompletní zahradní architektury. Poskytne cenné rady, jak nejlépe postupovat při zušlechťování právě Vašeho příbytku. Zkušenosti a odborné vědomosti poskytnuté specialisty Vám ušetří nejen čas, ale mnohdy i finance. Vlastnímu projektování a řešení výstavby Vaší zahrady předchází zpracování předpokládaných finančních rozpočtů potřebných k realizaci. Proto se sami můžete rozhodnout - kolik do své zahrady chcete investovat…